Kısırlaştırma Operasyonundan Sonra Uyumuyor

5,5 aylık yavrumu bugün kısırlaştırdım. Operasyon iyi geçti kendisi de eve geldikten sonra mamasını yedi suyunu içti. Zıpır zıpır oynadı oynuyor da hala, ama tedirgin uyumuyor. Onu tekrar bırakırım mı zannediyor bilmiyorum. Operasyondan sonra 6 saat klinikte bakım ünitesindeydi. Acaba dinlendiği için mi böyle enerjik yoksa başka bir sebebi mi var?

7 CEVAP

beyzathemoc1

Büyük ihtimalle dinlediği için korkulacak bie şey yok eğer huzursuzsa ağrısı olabilir o da normal çok artarsa ağrısı belli eder kendini ağrı kesici iğne yaptırırsınız ama onun dışında korkulacak bir şey yok

pablopicasso

Bizimki de uykusuz bir kedi🥰 Ameliyatta pil mi taktılar acaba diye düşünürüz hep. Şarjı bitmeyen pil😌Atom karıncam benim☺️

Hilalkoca

Maşallah siz yazdıkça ben güldüm burada benim kızım ilk iki gün çok ağrı çekmişti. Maşallahı var sizin zillinin, çok geçmiş olsun. 💙

Saat sabaha karşı 3:29 hala oynuyor. Maşallah deyim kuzuma ne deyim 🤣

Saat 4:43 sinirlerim bozuldu hala oynuyor 🤣

gokhansultan

Hala oynuyosa helal olsun 😂uyuduysa da saat kaçta uyudu 😀

@gokhansultan Sabah 11:30 gibi uyudu hala uyuyor zilli kızım 😅