Kedim Isırmaya Başladı

TekirKediMia

Kedim çok uysal ve sakin bir yapıya sahip, oyun oynarken bile hiç tırnaklarını bana çıkarmaz, ısırmaz fakat annem kediyi çok fazla hırpalayarak seviyor. Bundan sonra (kendini savunmak için olduğunu düşünüyorum) sevmeye çalıştığımızda direkt elimi tutup ısırmaya çalışıyor. Ne yapabilirim tekrar eski haline gelmesi için? Çok uysal ve tatlı bir kediydi, böyle yapmasına çok üzülüyorum :(

4 CEVAP

blue_hpood

annenizi düzeltmeniz lazım, kediye bir şey yapılması gerekmiyor şu an:)

Sezgek

Bende bazen dayanamayıp mıncıklıyorum patilerini sıkıyorum falan haliyle oda kızıyor ama benimki kızmasına rağmen ısırmaz sonra elimden kurtulunca önce ayağıma bir parti vuruyor ondan sonra sevmeye çalışırsam oyun yapıyor artık o da elimi avlamaya çalışıyor :) ama ben onu da seviyorum öyle bir on beş dakika oynuyoruz o koşuyor saklanıyor ben böyle elimi pençe yapıyorum iyice dikleşiyor falan kısacası blue hood un dediği gibi kedinizde düzeltilecek bir şey yok annenizi tembihlemeniz gerek 😂😅

Oscarakaosi

Anneniz sakince sevmeye başlarsa tekrar eski uysallığına döner :)

ggarnett

Annenizin elinden ödül maması yerse tehtit olarak görmeyebilir ama annenizinde daha dikkatli olması lazım ödül mamasıyla annenizi tehtit olarak değilde güzel birşey olarak aklında tutar ama ödül mamasınıda çok vermeyin fazlası zararlı