Arkadaşlar Bu Mamanın Fiyatı???

BiciriginAnnesi

Arkadaşım bulmuş o da nasıl olur böyle birşey diyerek sordu bende size sormak istedim buradan sipariş veren oldu mu ?
Ve bu ürün normalde 300 civarı burada 151 TL ?????????

37 CEVAP

BiciriginAnnesi

Petlebinin de böyle indirimler yapması lazım acikcasi yeni ürünler ve indimlerin gelmesi gerekiyor

Palyaco

Cok büyük indirim yanında hediyeler yavru kedisi olanlar kaçırmasın derim 70 tl yanında hediyesi var maalesef bizimki yetişkin bizimkilere indirim yok

simbakedi

ben buradan siparis verdim, guvenilir. stoklari bitmeden alacaksaniz alin derim cunku bu tarz buyuk indirimler bazen oluyor ama hemen bitiyor. ayni sey marka mamada da soz konusu. ben 10dk erteledigim yas mamayi alamamistim :’)

D-O

Ben bu siteyi mama kum siparislerimde kullaniyorum. Genellikle indirimler ile daha uyguna geliyor. Kendi kuryeleri ile cok cabuk ve saglam sekilde getiriyorlar. su ana kadar hic sorun yasamadim.

BiciriginAnnesi

Teşekkürler arkadaşlar sağolun ❤️
Bende bakayım o siteye biraz baktığım kadarıyla indirimler var takip etmek lazım .

gokhansultan

Valla ben hemen verdim siparişi :D

Palyaco

Güvenilir site 2 sefer alışveriş yaptım büyük ihtimal son tüketimi yaklaşmış olan ürünleri ucuza veriyor site

gokhansultan

Bence en kötü ihtimalle 3-4 ayı vardır. 3 gün kalmış ürünü de göndermezler zaten iki günü kargoda biter :D

BiciriginAnnesi

İnanın ben de bilmiyordum yeni öğrenmiş oldum tereddüt etmedim değil açıkçası ama arkadaşlar güvenilir bir firma ve bizlerde sipariş veriyoruz diyince kaçırmamak lazım dedim

Warriorsans

Aaa çok iyi fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın bence

MMiamu01

Güvenilir bir site diye biliyorum

BiciriginAnnesi

Mamanın son tüketim tarihi 10/22

beyzathemoc1

Bence *********u arayıp doğrulayın hata olabilir

gokhansultan

Aynen, normalde de bunu kullanıyorum zaten harika oldu :D

Anonymus985465

WhatsApp 05359787579'dan son tüketim tarihini öğrenebilirsiniz