Veteriner Serisi Mamalar En Ucuz

Handerane

Arkadaşlar virbac ya da hills gibi sadece veterinerlerde satılan mamaları İstanbul içinde en uygun hangi veterinerde bulabiliriz? Kullananlar aldıkları fiyatı yazsa karşılaştırsak hepimize faydası olur diye düşündüm.

4 CEVAP

simbakedi

benim gördüğüm unique daha uygundu. hills ve virbacla karşılaştırmasını bilmiyorum fiyat bakımından böyle sadece

Handerane

Yardımcı olabilecek olan yok mu acaba? Kimse kullanmıyor mu?

betulbakioglu

istanbulu bilmem ama ben veteriner serisi gastro unique 2 kiloluk mamayı 300 liraya alıyorum

sahraxfittiko

Unique en uygunu