Vetexpert Calmvet Ve Vedavet Kot Bayoun Nerede Satılıyor?

Ishtar

Bütün veteriner kliniklerini aradım. Ama bulamadım. Kedim 12 yaşında ve veterinere götürmekte sorun yaşıyorum. Ürkek olduğu için çok stresli olmasını istemiyorum.

3 CEVAP

Gimlihanim

İkisi de sadece veteriner kliniklerinde satılıyor. Başka klinikleri ararsanız belki gönderim sağlarlar. Her klinikte bulunmayabiliyorlar.

Superisi814

Bildiğim kadarıyla vedanin kendi sitesinde , ürünlerini temin edebilirsiniz klinik listesi var.

Ishtar

Vetexpert daha çok aklıma yattı. İçeriği daha az öz. Ama hiçbir yerde yok.