7 Yas Kisir Kedi Sisman Kedi İcin Mama Onerisi

Ozzey

Merhabalar kedim 7 yasinda. Uzun suredir az yemesine ragmen sisman oldugu icin veteriner testler istemisti seker de dahil bakalim diye yapiramadik suan. O da mamayi onerdi vibrac w2 diyet and diyabetis. Suan cok tuy dokuyor mamadan once dd dokuluyordu. Onceden mantar da gecirdi. Mantar asisi oluyorduk onun icin. Ancak suan yasli oldugundan karma asi icin bile test istiyorlar asi da yapmiyorlar dokunabilir diye. Onerebileceginiz mama var mi. Bu vibrac i basta guzel yedi. Onceden Royal canin yiyordu 60 gram koyuyordum gunde en fazla 40 gram yiyordu. Vibrac i da ayni sabah 30 aksam 30 koydum guzel yedi tabagi bitirdi. Simdi 1 ay oldu. Bu ara yine az yiyor. Ayni ozellikte baska mama var midir bildiginiz. Tesekkurler.

1 CEVAP

Palyaco

Exclusion kisir mamasi l carnitin 300mg yag yakimi için ideal glutenli mama kullanmayın kilo problemi olanlarda gluten daha çok kilo aldirir