Sokak Köpekeri İçin En Ucuz Mama Önerisi

martuyl

annemlerin köyde köpekler yavruluyor surekli ve belediye hiç ilgilenmiyor. kuru ekmek veriyorlarmış biraz da sut ama çok fazlalarmış ve maaliyetli oluyor ve doymuyorlar. açlıktan ölmemelerini saglayacak ucuz mama önerebilir misiniz acaba?

4 CEVAP

NorthNight

En son sokaktaki kedi ve köpeklere pawmas almıştım. Güncel olarak 10 kg 200₺ ydi sanırım.

MMiamu01

M a m a p l u s t a n aldım ben Mercy marka 15 kg si 214 TL bence içerik olarak bu fiyat iyi hem besleyici hem ucuz bizim 4 yetişkin 1 yavru köpeğimiz var sokakta ortalama 1 ay yetiyor yanında bazen yaş mama da veriyoruz ama

NorthNight

Pawmas ın 10 kg köpek için olanı 150₺ ymiş ben kediler için olanın fiyatını yazmışım. 1-5 kg için 150gr önerilen günlük porsiyon. Kaç köpek varsa kabaca ona göre hesaplayabilirsiniz. Tahminen yazıyorum, 6-7 yavru günlük 1 kg kadar yer.

martuyl

peki 15kgluk bi mama yavu köpeklere ne kadar gider ki