Veteriner Ücreti

Mia2021

Uçağa binecegimiz için yarın veterinere gideceğiz uçuş izni için aşılarımiz tam ve çok şükür şuan çocuğumun bir sıkıntısı yok gayet sağlıklı ( Maşallah) fakat veteriner bunun için bile ücret istiyor uçuş izni için böyle birşey gerçekten varmı ödeniyor mu?

2 CEVAP

Gimlihanim

Böyle bir şey hiç duymadım. Ama alıyorlarsa da şaşırmam açıkçası. Bilgili biri yardımcı olacaktır. Ben de merak ettim doğrusu

Anonymus683514

Muayene ücreti alabilir ben çok sıkıntılı olduğunu düşünmüyorum sürekli gittiğiniz veteriner belki kendisi almamayı tercih edebilir ama alınmasında da bir sıkıntı yok bence