Kedim Üzgün Uyuyor Sürekli

Kedimin yanında birkaç kedi daha vardı birlikte oynuyorlardı şimdi onlar gitti tek kaldı sürekli uyuyor üzgün gibi ne yapabilirim ki 😟😟

3 CEVAP

aslihan_e

Bizimki de öyle, kardeşi öldüğünden beri. Başka kedilerimiz var ama onlar onu istemiyorlar şiddetli saldırıyorlar o yüzden yan yana getiremiyorum. Ben de ne yapacağımı bilmiyorum. Bizimki tuvaletini bile tutuyor, yanında beklemezsek yapmıyor, mamasını da başında durmazsak yemiyor. Benim yeni kedi şansım olsa yanına bir yavru getirirdim.

Oyuncak aldım daha gelmedi bakalım sizde oyuncak falan alın benimde yok yanına kedi şansım 😟 yemesi Bile azaldı eskiden çok iştahlıydı

aslihan_e

Yok bizimki en sevdiği oyuncaklarıyla da oynamıyor, biraz oynayacak gibi oluyor ağlıyor sonra. Bizimki 2 yaşını dolduracak ve kardeşi bebekliğinden beri hep yanındaydı. O yüzden daha kötü etkilendi. Sizinki daha kolay atlatır umarım.