Köpek Sahiplendiren Acil

Raubeyaz

Komşumuz köpek sahiplenmek istiyor ve böyle şeylerden anlamadığı için aracı oluyorum.
Cinsi ırkı fark etmez evde bakılmış ev hayatına uygun bir köpek istiyor.
Kocaeli/İstanbul Anadolu yakası teslim alabiliriz.
Sahiplendiren ve ya tanıdıklar dan veren olursa site üzerinden mesaj yoluyla ulaşabilir mısınız?
(Siteden uygun bulamadık ve ya yakın bir yerde, yavru da istemiyor)

2 CEVAP

tugbaesman

facebook üzerinden ücretsiz sahiplendirme ilanları daha aktif orada göz gezdirebilirsiniz.

edmrcglu

instagram twitter da iyileştirilip sahiplendirilmeye çalışan çok köpek var ya da isterse ilinizdeki barınaktan da sahiplenebilir orada da çok bekleyen yetişkin vardır eminim ki