Kedime Malt Verdiğim Halde Yaprak Yemeye Çalışıyor

Cerezler

Arkadaşlar kedilerime düzenli malt veriyorum. Ama iki gündür evdeki bitkinin yapraklarını yemeye çalışıyorlar. Bitki uzun süredir orda duruyordu ama ilk defa böyle bişey yapmaya başladılar. Sebebi nedir sizce?

7 CEVAP

ggarnett

Kedi çimi almanızı öneririm ya da maltı beğenmemiş olabilir gimcat in maltını kullanabilirsiniz çok kaliteli

Cerezler

Aslında severek yiyolardı. Başka markanın maltını kullanıyordum ve tüpün sonuna geldik nerdeyse. Yaprak yeme durumu ise yeni başladı. Kedi çimi alacağım sanırım teşekkürler.

TekirKediMia

Malt yeterli gelmediyse bitkileri yemeye çalışabilir. @ggarnett 'in dediği gibi kedi çimi alabilirsiniz veya kullandığınız maltı değiştirebilirsiniz.

sevilay28

Benimki de böyle. Hangi maltı kullanıyorsunuz?

Cerezler

En son Spectrum diye bir markanın almıştım o da bitmek üzere. Şimdi Gimcat almayı düşünüyorum bu durumdan ötürü.

sevilay28

Gimcat kullanıyorum ben ama işe yaramıyor maalesef bende

cat_expert

Malt vermeniz yeşilliğe ilgi duymayacağı anlamına gelmiyor.