Sizce İyi Mi Bu.

KizimMia

Bu mamanin icerigi iyi mi sizce alicam yavrumun mamasi bitti.

6 CEVAP

gokhansultan

Proplan fiyatlarında bozita öneririm kesinlikle. Bütçeniz yetiyorsa küçük paket alıp deneyebilirsiniz. Neredeyse hiç şikayet yok bozita hakkında.

simbakedi

mystic türk markası olduğu için bir kere zaten güven vermiyor. ek olarak içerikte hiç güven vermiyor. evet kağıt üzerinde güzel içerik ama güven vermiyor çünkü eskiden instagramda biri bu içerik hakkında bir şey sorduğunda engellenmiş, ben defalarca mail attım dönüş olmadı. aynı maili nd için aradığımda farmina beni aradı, acana da her soruma maille birkaç günde geri döndü.

gokhansultan

İçeriği güzel ama kullananların yorumları da çok önemli. Mystic hakkında olumludan çok olumsuz yorumlar duydum

TekirKediMia

İçeriği iyi görünüyor fakat kullananlardan çok fazla ishal şikayeti duydum. Yerli üretim olduğu için denetlemeler nasıl yapılıyor bilemiyorum. Tester isteyip deneyebilirsiniz öncesinde.

Gimlihanim

İçerik güzel görünüyor. Ancak güven vermiyor bana da.

KizimMia

Anladim tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin yorumlari iyi olarak gordum icerigi iyi demisler kullananlarda bilemedim. Veterinere sordum pek onermiyor bu markayi uygun olarak proplan dedi bu seferde.