Kedi Çifleşmesi

KopegimVar

benim dişi tekir bir kedim var normalde kısırlaştırmayı düşünüyordum ama son 3 haftadır çifleştirme isteği geldi maddi durumum olsun hamilelik süreci olsun hepsine imkanım var veterinerime sorduğumda uygun gördüğünü söyledi bende eş aramaya başladım 2 haftadır arıyorum ama hepsi ya hastalıklı ya çok pis veya şehirler farklı... bir şey daha belirtmek istiyorum yani bir zararı varmıdır kedime çikolata kedim oluyor kendisi çok istekli bilmiyorum sizce bir zararı olurmu ???
dün eş buldum şehirlerimiz uygun kedisinin bütün aşıları var tertemiz bbilmiyorum sizce ne yapıyım ??

9 CEVAP

KedimVar

Ama tekirleri sahiplendirmek zor oluyor. Emin misiniz?

zeynepgurgen

Gerçekten tekir kedileri sahiplendirmek zor. Yuva bulamazsanız ne olacak? Ben kısırlaştırın derim.

martha

yavrular ne olacak?

Ceylinalkazan

Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sahiplendirilcekler

dollfacepersian

Kediniz kaç aylık?

martha

tekir kedileri sahiplendirmek zor oluyor. hiç birini sokağa atmayacağınızın garantisi var mı?

DogaM

Tahmin etmiştim aynı kişi olduklarını. :P aynı şehir, ayni isim, aynı yaş...

KopegimVar

benim bir yakınım veteriner okuyo geçen yıl 2 kedisinide aynı hastalıktan (FIB) kaybettiler onlar biz alırız diyolar veterinerde okuyan arkadaşlarıda istiyorlarmış bu arada kedim 1 yaşında kızgınlık döneminde ama internetten biraz daha araştırdığımda kısırlaştırmanın daha iyi olduğunu öğrendim eğer erkek tarafı geri dönüş yapmassa en yakın tarihte gidip kısırlaştırıcam onun için daha iyi olucağına inanıyorum

Rumeysa31

Hangi şehirdesiniz acaba