Kısır Kedi Maması

Kızım 7 aylık ve cumartesi günü kısırlaştırma işlemi yapıldı. Mama konusunda araştırma yapmama rağmen düzgün bir bilgi bulamadım. Veterinerim yavru kedi mamasina devam edebilirsin şimdilik dedi ama bir kaç yerde kısır kedi mamasına geçilmesi gerektiğini okudum. Kafam çok karıştı

5 CEVAP

cat_expert

kilosu düşük ise 1 yaşına kadar kitten mamalarla devam edebilirsiniz sonrasında kısırlaştırılmış mamalara geçiş yapabilirsiniz.

gokhansultan

Yaşını doldurana kadar yavru kedi maması önemli. Kedi kilolu olsa dahi miktarı azaltarak yavru mamasına devam edilmeli diye düşünüyorum ben.

2 buçuk kilo civarında dimi bende kitten ile devam etmek istiyorum dengeli bir şekilde besleyerek

Bana mama önerir misiniz peki çok seçici olmaya başladı ne Royal canin yedi ne proplan şuan purina one yiyor ama yavaş yavaş ondanda sıkılmaya başladı

Luna_35

Hills bayılıyoruz bizz hem de tüyleri yumusacık ve parlak✨