Kedim İçin Sterilised Mama

Merhaba kedim için brit sterilised 8kg kullanıyordum ve bitmek üzere şimdi baktım kaldırmışlar sanırım piyasadan mavi yeşil paketli olanı o yüzden yeni bir mamaya ihtiyacım var ama üriner sistem destekli olmalı çünkü çok sorun yaşadık bununla ilgili

7 CEVAP

dilanbulent

Eğer çok pahalı bir mama aramıyorsanız Bonacibo, Prochoice olabilir. Felicia önermiyorum çünkü bu 3'ünün içerikleri neredeyse aynı olmasına rağmen Felicia kendini akıllı sanıp inanılmaz fazla fiyat biçiyor o içeriğe.

Palyaco

Uygun fiyatlı urinary sağlığı için myfood tavsiyemdir

Anonymus985465

11 kedim var. NDnin içeriği bozulunca Brit Care mamaya geçtim. Ancak kedilerimin bir kısmı hiç sevmedi bir kısmı ishal oldu ve artık hepsini Sanabelle ile besliyorum.
İsterseniz petlebi fiyatı altında kargo ücreti size ait olmak üzere gönderebilirim.
Ancak Brit Care mamayi kimseye önermediğimi de belirtmek isterim.

Warriorsans

Markanın ambalajları yenilendi içerik güncellendi ve artık eskisinden daha kaliteli bir içeriğe sahip.

Luna_35

Hills kullanıyoruz çok memnunuz

Anonymus985465

Bende, 2023 Nisan ayına kadar son tüketim tarihi olan 3.300 gr Brit care sterilized urinary health mana var. Fermuarlı paket

Teşekkür ederim herkese geri dönüş yapacağım kesinlikle biraz araştırıcam ama kedime brit vare mor beyaz olanını almıştım çok iyi gelmişti sonra diğer büyüğe geçtim o da iyi geldi şu an iyiyiz ama tabii yeni mama alıcaz ona göre alıcam