Sokak Canlarına Yardımcı Olmak İster Misiniz

minky

Sokakta baktığımız cablara yetişmeye zorlanıyoruz.Bir pakette olsa bağışta bulunmak isterseniz kumbara linki

https://www.ormanamama.com/atakumpatileri

4 CEVAP

Efekilic

Allah yardımcınız olsun ben konunun üste çıkması için 2 saatte 1 yorum yaparım

MMiamu01

Çok güzel bi is yapıyorsunuz .Bizde bu şekilde 20 ye yakın kedi bakıyoruz umarım destek gelir

minky

Güncel...

minky

Sadece 5 günlük daha köpek mamamız kaldı ve artık cidden yetişemiyorum.Köpeklerede kedi maması veriyoruz bazen ama yemiyor bazıları.Destek olabilecek yok mudur