Uzak Durmanız Gereken Veteriner

elifdogann

Arkadaşlar bu yazıyı sadece sizi olurda bir gün yolunuz düşerse uzak durun diye uyarmak amaçlı yazıyorum. Çekmeköy Medivet veteriner kliniği bugün kardeşimin sitede beslediğimiz kedilerden biri olan küçük bebeği yaralı patisi/bacağı kırılmış parçalanmış hatta kemiği bile gözüken durumu ciddi ve gerçekten kötü halde bulması üzerine alıp en yakında bulabildiği tek veteriner olduğu için bu veterinere götürdüğünde veterinerdeki çalışanların kediye müdahale etmeden direk ödeme isteyip ailesini çağırması gerektiğini söyleyip zavallı ölmek üzere olan hayvanla hiçbir şekilde ilgilenmeyip öylece bırakmışlardır.En azından ön müdahale etmek ne kadar zor, ne kaybettirirdi? Bu nasıl bir vicdan hala anlayamıyorum bir veterinerin önceliği para mı yoksa bu canların sağlığı mı olmalı? Yazıklar olsun gerçekten. Burada eğerki birbirimize veteriner vs. herhangi bir şey memnun kaldığımızda dile getirip tavsiye ediyorsak ben memnun kalmadığımız şeyleride paylaşıp birbirimizi uyarmalıyız diye düşünerek yazmak istedim. Herkese iyi günler dilerim.

4 CEVAP

martha

google a veterinerin ismi yazıldığında çıkan yorumlara yazılması insanların bilmesine fayda sağlar. ben veteriner seçerken hep oralara baktım

elifdogann

tecrübemi ordada paylaşayım öyleyse öneriniz için teşekkür ederim

zeynepgurgen

Kedi şu an ne durumda acaba?

elifdogann

belediyeyi arayıp veteriner çağırdım gelip aldılar akşam, şimdi takibini yapmaya çalışıyoruz tedaviden sonra tekrar buraya geri getirilmesi için