Kısır Kedi Mama Önerisi

Mustafa245

Kedimin tavuğa karşı alerjisi var o yüzden balıklı mama önerirseniz çok daha iyi olur. Yavruluk döneminde hep acana pacifica kullanıyordum fakat maalesef fiyatları çok arttı. Bütçe olarak 10 kg olarak 700-900 TL arası olabilir mama fiyatı.

3 CEVAP

Salihaylmz

Bozita sanabelle proplan
Fiyat aralığında bunları bulabilirsiniz aroma oranına göre alırsınız

BusraO

Proplan balıklı , 5 kedim var hepsi de bayılarak yiyor, taneleri büyük değil. Yerken zorlanmıyorlar.