Kediniz Sizinle Konuşuyor Mu?

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar benim bıcırık sürekli konuşuyor bıcır bıcır 😂
İsmiyle seslendiğim zaman o da bana birşeyler söylüyor hatta kendi ismini bile söyleye biliyor canı isteyince tabi😂
Koşarak bana anneeeoooğğğ diye geliyor 😂Ağzını burnunu yiyesim geliyor o sıra
Saklambaç oynarken de öyle patisiyle beni ebeliyor bir de hırrrrrrrrr diye konuşuyor yakaladigim zaman (o ses mutlu olduğunun belirtisiymiş)böyle manyak manyak bir o kadar da tatli hareketleri var 😻 son zamanlarda ise bebeklerine birşeyler anlatmaya çalışıyor sürekli onlar ile konusuyor yani nasıl desem üzüntülü ses tonunda gibi mi farkli ses tonlarında birşeyler söylüyor onlara
Sizin kedicikler de mi böyle sizinkiler neler yapıyor .

Bu ara da bu kadar tatlılığın ardına
Gidiyor antreye ve ya oturma odasına gözümüze baka baka oturuyor pısıyor yere ya öyle görünce kendimle kavga ediyorum açıkçası ne oldu şimdi neyi var bu kızın diye ☝️üste ki yazıda da mı sizin kediler böyle
kedi mi öyle görünce ben böyleyim 👇

10 CEVAP

Sezgek

offf hem de nasıl konuşuyor ben kedime ilk iş yerinde bakıyordum bizimki de yaramazdır iş yerim patoloji labıydı ve deske çok atlıyordu özellikle sağlığı açısından atlasın istemiyordum ben desk dediğim yerde hastalarla labı ayıran kısım kapı kapalıysa da oradan uçarak benim yanıma geliyordu :D bizim sekreterde korkuyordu yazık kız vete danışmıştım su sıkabilirsiniz demişti neyse bizim sekreter kız bu yine atlamaya yeltenince sıkmış suyu bu tabi vınnn sonra ben bir geçtim içeriye ban bir şikayet ediyor ki sorma içerden hocam duymuş diyor ki Allah'ım bildiğin sana dert yanıyor kızım senin suçun ama yaramazlık yaptın sen diyorum resmen yaaaaa hayır diyordu :D sonra çok aşka geldiğinde kendini sevdirmek için konuşması var sonra yorganın altına yanıma gelemediği zaman bir ufak şikayet miyavlaması var halbuki yatağa atlasa açacam yorganı ama daha atlamadan miyavlıyor ha bir de yaş mama istemesi var ki insta hesabımdan paylaşmıştım kimse inanamamıştı arkadaşlarımda :) kızım vereyim mi mamayı diyorum net bir şekilde veeeer diyor show habere göndersem çıkardı yani :D

meov

bizimkinin bildiği 2 kelime var. başka da sesini duymazsınız hiç. ben eşime diyorum ki bu kedi bana anneevv diyor. o da bana diyor ki git işine ya saçmalama. yav yemin ederim anneevv diyor :))) bizimkinin ismi mia. miyav diye çağırıyorum, o da bana miyav diye koşuyor. aramızda böyle komik bir iletişim var. görenler çok gülüyor :)

BiciriginAnnesi

@sezgek yaaa çok tatliiii😍
Show haber +1 like🤣

BiciriginAnnesi

@meov eşler inanmıyor degil mi :) bende eşime diyorum bak bu kız kendi ismini söylüyor ya saçmalama diyor gel bak dinle şimdi diyorum konuşuyor adını söylüyor duydun mu ya yok diyip gülüyor ☹️🤣 ama en sonunda inandı bir kaç kez kendisi ismiyle seslenince benim kızım da icjnde ki çılgınlığı dışa vurunca sokkk :)

Geçen de bebeklerinin birini yanina koyduk anneeeeee diye bebek ağladı eşim şok bende şoka girdim ben niye şoka giriyorsam:))))))

Poncinto

Bizimki sadece annemle konuşuyor hemde sadece onunla yani biz çok şaşırıyoruz annem ıslık çalınca kikirdiyo oğlum diye seslenince mırmır onunla konuşuyor

gokhansultan

Babamların kedisi de annemin yanına gidip annneeeeeee diyor :D Bazende anaaaaa anaaaaa diye bağırıyor anneme :D

gokhansultan

Hatta annem bir kaç gün evde yoktu oturma odasına gitmiş annaaaaa anaaaa diye bağırıyor noldu oğlum diye yanına gittim. Annemin salondaki paketinden bir sigara almış oturma odasındaki halının üzerine kadar getirmiş. Sigarada 2 tane minik diş deliği tabi :D

Siyamask

Benimki göz teması kurup mink diye ses çıkarsa üstüne atlıyorum annemmm diyee 😁 Kucağımda bebekmiş gibi yatıp uyuyor birde anne diyişini duysam kendimden geçerim 😁

BiciriginAnnesi

Çocuğun içinde bir Azer bir Müslüm yatıyor 😂

BiciriginAnnesi

Siyamask sürekli annem annem gel diye çağır bebiş de öğrenecek çok güzel bir duygu bazen de kısık kes ile söylüyorlar anniiiiii diye😂
Gel kızım gel annem diyorum bazen de ben demeden kendi diyor anneeeoooğğğ diye 😂

Bazen de bağırarak geliyor bağırıp çağırıyor 😂çılgınlar ya 😻