Bozita'nın Altında Mama Tavsiyesi

batsy

Kedim 1.5 yaşında kısır. Uzun süredir bozitanın kısır mamasını kullanıyordum memnunum. 10 kg paket bitmek üzere ve maddi sıkıntılardan ötürü biraz daha uygun bi mama arayışındayım. Fiyat olarak 10 kilosu 400-500 tl civarında bi mama arayışı içerisindeyim. Kullanıp memnun olduğunuz varsa yazarsanız sevinirim.

7 CEVAP

PaladinLucie

https://kahramanbaykus.com/turkiyede-satilan-kuru-kedi-mamalari-genel-cizelgesi/

Bulup bulabileceğiniz bütün mamaları titizlikle incelemiş üstüne çizelge çıkarmış. Aklınıza gelecek her türlü soruyuda cevaplamış. Her kedi sahibinin okuması lazım.

aeri-l

Felicia bakabilirsiniz 12 kilosu 450 500 civarında

batsy

Teşekkür ederim inceleyeceğim

batsy

Brit Premium ile felicia arasında kararsız kaldım sizce hangisini seçmeliyim?

Warriorsans

Golosi somonlu kısır mamasını kullanıyoruz bir süredir memnunuz baya. M a r k a mama uygulamasından 15 gün önce 315 tl ye almıştım 7,5 kilosunu. Bence bakabilirsiniz 20 kg da satılıyor daha uyguna geliyor tabi öyle.

beyzathemoc1

Brit premium bence daha iyi ben de şu an bozita kullanıyorum ama 3 ayda bir mama değiştiğim için değişmem lazım yine brit premium deneyeceğim içeriği fiyatına göre iyi

aeri-l

Ben kısa bir dönem felicia kullandım ve memnun kaldım fakat brit premium hiç kullanmadım bir fikrim yok ne yazık ki.. Wairrorsans arkadaşımızın önerdiği gibi golosi de düşünebilirsiniz.