1 Aylık Yavru Kediler Yaş Mama Yedi Acilll

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar benim bıcırığımın yavruları 1 aylık oldular bugün bebekler çok hareketlendi ,anne de bir türlü fırsat bulup mamasını yiyemedi yaş mamasını alıp olduğu yere koydum sadece 1 dakika ayrıldım yanlarından geldiğim de 4+1 hepsi yumulmus mamaya saldırıyor öyle iştahla yiyorlar ki anlatamam korktum aldım önlerinde n mama gitti diye bebekler arasın da bağırış çağırış kıyamet koptu

Birşey olur mu bebeklere ????

Mama markası
Gimcat konserve içeriği,👇

9 CEVAP

Nhr54

Afiyet olsun kendi başlarının çaresine başlamışlar. Kuru mama erken belki ama yaş mama tüketebilirler

cat_expert

Abartmayın bir şey olmaz.

Anonymus985465

Kaliteli yaş mama olmalı. Aksi takdirde ishal olabilirler. Bağırsak florası bir kere bozulursa geri dönüşü çok zor.
Güle güle büyütün.

Warriorsans

Bir sorun olmaz henüz kuru mama için erken ama yaş mama yiyebilirler.

PaladinLucie

1 aylık yavru kediler katı gıda tüketebilir zaten yaş mama sorun olmaz.

BiciriginAnnesi

Acaba ufaktan başlasalar mı yaş kuru mamaya ?

BiciriginAnnesi

Bir iki gün gözlemleme yapayım bir sıkıntı olmaz ise yavaş yavaş başlayayım yaş mamaya

BiciriginAnnesi

Tamamdır teşekkürler

BiciriginAnnesi

Hamlet mamalar kaliteli proplan ve Royal canin gimcat vets plus yavru kedi mamaları var

Teşekkürler