Mama Koyma

betulbakioglu

soyle bir bidons ysnlislikla mamanin yerini kestigim icin bosalttim bir sorun olur mu mama 2 kilo

3 CEVAP

NorthNight

Kuru ve güneş ışığı almayan bir yerde ağzı iyice sıkı şekilde saklarsanız sorun olmaz.

Warriorsans

Güneş ışığı almaması için bir bezle falan sararsanız daha iyi olur.

BiciriginAnnesi

Güneş ışığı almasın bir de bidon yerine cam kavanozlara koyarsanız daha iyi olur ağzı sıkı bir şekilde kapalı dursun
Bir de kavanozlara bölüp koyarsanız sürekli mama kabını açıp kapatmak zorunda kalmazsınız .
Ben direk kavanozlara bölüyorum.