Ameliyat Sonrası Açık Yara

Ecemgnhn

Doğum için bize sığınan sokak kedisini eve aldık. 5 yavrusu oldu kendisi de 8 aylık. Doğumdan birkaç gün sonra kötüleşti veterinere götürdük antibiyotik tedavisi yapıldı. Memelerde doku çürüğü var denerek ameliyat yapıldı. Ameliyatta diren takıldı dokusu temizlendi. Fakat yavrular bir yandan emdiği için ya da veteriner iç dikiş yapmadığı için şu an karnında açık yarası var. Antibiyotikli krem kullanıyoruz şu an tekrar ameliyatı kaldıracak durumda değil. Zaten sokak kedisiydi ve biraz toparlanmışken tekrar ameliyat yüzünden zayıfladı. Şu an beslenmesi iştahı yerinde yavruları emziriyor fakat çok acısı var. Bu güzel anne için önerebileceğiniz doğal destekleyici bir tedavi yöntemi varsa yazarsanız çok memnun olurum

2 CEVAP

Sezgek

Doğal olarak aklıma hiç bir şey gelmiyor çok üzüldüm kuzucuğa keşke yardımcı olabilsem belki deneyimi olan vardır üste çıksın diye yazıyorum geçmiş olsun

Ecemgnhn

Teşekkür ederim umarım bir an önce toparlar kendini. Yavrular emerken pati masajı yaptığı için yaralarına denk geliyor anne acıdan bağırarak emziriyor. Bu haliyle yavrular için çabalıyor umarım iyileşir bir an önce