Pro Choice

sametozger

Kendimi sahiplendiğim günden beri nd ocean kitten kullanıyorum bilindiği gibi fiyatlar epey uçtu kedim 6.5 aylık oldu pro choice kitten mamaya geçmek istiyorum kullanan var mı tavsiye eder mi eksi artı yönleri nelerdir

7 CEVAP

bademthecatt

Prochoicedense felicia tavsiye ederim şikayeti çok düşük ve kedilerin sevdiği bir mama

sametozger

Tüy dökme vs sorun olur mu british shorthair kedim

dilanbulent

Bonacibo, Prochoice, Molly, Felicia... Bunların hepsi aynı içeriğe sahip mamalar neredeyse. Ama Bonacibo ucuza satıyor, Felicia kendini akıllı belleyip kendini Proplan gibi mamalarla aynı seviyede görüyor. Bu 4 mamayı belirli aralıklarla kullanmak bence en iyisi. Ben uzun süredir Bonacibo kullanıyorum mesela, bugün Prochoice sipariş ettim. Felicia'yı tövbe sipariş etmem bu fiyat politikaları yüzünde.

Baliminannesii

Bonacibo yerine felicia daha mantıklı zaten fiyatları aynı sayılır hatta felicia daha hesaplı büyük paket alınca. Prochoice kitten ben de kullanmıştım sorun yaşamadık. Ama nd den bir anda bu kadar düşmek bağışıklığına olumsuz etki eder mi bilmiyorum. Brit care veya sanabelle de tavsiye ediliyor

bademthecatt

Kediden kediye değişiklik gösterebilir ama mamanın geri dönüşleri olumlu tüylere iyi geliyormuş benim kedim çok hassas bize iyi gelmemişti

sametozger

Nd ile arasında yarı yarıya fiyat farkı var bu gün aldım akşam bakıcaz inşallah sağlığına zarar vermez olumsuz sonuç alan varsa paylaşabilir mi

beyzathemoc1

Bence bozita alın