Kedimin Midesi Bulaniyor

Roza23

Arkadaşlar bikac gun once yazmistim zaten kedim rahatsızdı. hem kusma hem ishal vardi 4 gun kadar antibiyotik kullandık ve gecmisti. yaklasik 2 hafta oldu ama bugun yine midesi bulanmaya basladi. kusacak gibi olup agzini aciyo ama kusmuyo. ishali yok ama yine de endiseleniyorum sizce ne yapabilirim?

8 CEVAP

aliberken

Çim genelde her pet shopta oluyor.Malt macun olur mu bilmiyorum ama.Benim gittiğim pet shopta yok malt.Çim yuttuğu tüyleri kusarak çıkarmasına, malt macun dışkıyla doğal yolla çıkarmaya yardımcı olur.Tercihinize göre alabilirsiniz.

aliberken

Sitede çoğunluk gimcat öneriyor.Farklı markalarında var ama nasıl olduklarını bilmiyorum.Malt kullanmaya bende yeni başladım.Önceden çim kullanıyordum.

Tuy yumagi olabilir malt kullaniyor musunuz?

goknur

Veya bogurme gibi bir hareket sergiliyorsa ic parazitte olabilir

Roza23

ic parazit asisi olmustu 2 ay once. malt kullanmadim hic ondan mi acaba ya

aliberken

Kedinize çim veriyor musunuz ? Yalandığı zaman yuttuğu tüyleri çıkarması için çim veya malt kullanmanız lazım.Yuttuğu tüyleri çıkarmaya çalışıyor olabilir.

Roza23

hayir cim de malt da kullanmadim. petshoplarda var midir

Roza23

anladim o zaman malt bulmaya calisayim zaten son zamanlarda baya kustu. marka vs var mi onerdiginiz