Sokak Hayvanları İçin Mama Tavsiyesi

********* kullanıyordum hem kediler pek beğenmedi hemde şuan çok pahalı. Mystic kullandım kullanmaz olaydım hiç bir kedi yemedi çöpe gitti, en sonunda micho aldım kediler tereddütsüz yiyor fakat bu mamanın kızıştırdığın düşünüyorum çünkü sokak kedileri uzun süre yedikten sonra çok fazla kızıştıklarını ve kızışma sesi çıkarttıklarını farkettim, yoksa benmi fazla şüpheleniyorum ? Bir de sokak köpekleri için uygun fiyatlı bir mama tavsiyesi istiyorum aklımda kucho var siz ne önerirsiniz ?

2 CEVAP

simbakedi

mito, micho cogu kedinin yedigi mamalardan. ben bir de farkli tat olsun diye econature balikli aliyorum ve cok severek yiyorlar bizimkiler. taneleri mito ya da michoya benziyor o ikisini karistiriyorum hsksjdhsf kizistirmaz mama ama gorme sebebiniz isinan havalar hep. o yuzden her yer hamile kedi dolu. daha uyguna bizim cocuklar mercy de yiyor. enjoy, trendline vs agizlarina surmuyorlar. kopekler icin de bence bosa para harcamayin eger kedi mamasi yiyorsa kopekler. cunku sonrasinda kopek mamasi asla yemiyorlar. kopek yas mamasini bile yediremedim ben, koydugum kabi agziyla yola firlatti ve gidip kedi mamasi yedi besledigim kopek :D o yuzden bildigim mama da yok cok tavsiye de etmiyorum jdkshfkslec

bademthecatt

Enjoy mama bizimkilerde hiç sevmiyor bizimkilere mito kullanıyorum seviyorlar