Engelli Can/Yuva

blue_hpood

arkadaşlar, kalçası kırık bu canı ameliyat ettirdim, maalesef bacağı için umut yok dendi ve ampute edildi. konu hakkında fikri olan bana yazabilir çünkü amputeye gerek var mıydı, devam edebilir miydi, bilmiyorum. maalesef izmir’e çok uzak olduğum ve çevreyi bilmediğim için götürdüğüm tek hastanenin söylediği şeyi kabul etmek zorunda kaldım. artık 3 bacaklı olarak yaşamına devam edecek.
bu cana şimdi öncelikli izmir olarak, istanbul, ankara, antalya, manisa, çanakkale, muğla, aydın dâhil olmak üzere yuva arıyorum. lütfen destek olur musunuz? çevrenizde kim varsa duyurun lütfen, engelli can sahiplenmek isteyen varsa mutlaka bana ulaşın. ben ulaşımı sağlamaya çalışacağım.

9 CEVAP

bademthecatt

Üzüldüm inşallah çok güzel sevgi dolu bir yuvası ve hayatı olur

blue_hpood

bademthecatt çok teşekkürler, belirttiğim şehirlerden birindeyseniz veya izmir çevresindeyseniz paylaşabilirseniz çok sevinirim..

bademthecatt

Bursadayım paylaşabilirim

blue_hpood

bursa da olur, teşekkürler

Warriorsans

Umarım yuva bulunur 🥺

Policlal

Güncel

blue_hpood

Warriorsans sanırım istanbul’dasınız, paylaşabilirseniz çok sevinirim..

blue_hpood

gncl

blue_hpood

gncl