Kapımın Önündeki Kediler İçin Mama Tavsiyesi?

msh04

merhaba kapımın önündeki kediler için 15kg kedi maması alıcam.350-400 tl bandında hangi mamayı tercih etmeliyim önerileriniz nedir?

4 CEVAP

dilanbulent

Aşağı yukarı her sitede 300-350 lirası olan Enjoy alabilirsiniz çok severek yiyorlar.

Onun haricinde t e m i z m a m a sitesinden Mito veya Micho alabilirsiniz. Tavuklu Mito şu an 338 lira, Micho ise 384 lira.

Warriorsans

Mystic öneririm. Biz kullanıyoruz uzun zamandır memnunuz. Mito yada micho da olabilir.

bademthecatt

Enjoy bizim kediler hiç sevmiyorlar aç kalmamak için yiyorlardı ama mitoyu severek yiyorlar mito tavsiye ederim

bademthecatt

*********da bulabilirsiniz mitoyu