Karşılıklı Yardım Mama

Herkese merhaba elimde 12 kg Molly shiny hair somonlu kedi maması,1,7 kg de acana wild prairie kedi maması var,kedimin karaciğer sorunları olduğu için klinik maması almam gerekiyor,alabilmek içinde bunları acil satmam lazım,acana yı zaten bilen bilir en iyi mamalardan, tazeliğini koruyacak şekilde aynı kilitli paketinde saklıyorum 100 gr dan az kullanıldı 1,7 kg den fazla mevcut.Molly de iyi bir marka felicia ile eşdeğer,onu da tazeliğini koruyacak şekilde saklıyorum,hem kedime yardım eli uzatıp hem de mama almak isteyenler mesaj atabilir,molly yi 12 kg ye kadar istediğiniz miktarda gönderebilirim,1 kg,2 kg falan da olur,durum acil öğrenciyim klinik mamasını karşılayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim,Acana skt 24/12/22 molly skt 04/03/23

13 CEVAP

Anonymus985465

Hangi klinik mamaya ihtiyacınız var?

Sezgek

Acanayı almayı isterdim ama tavuk ve hindili imiş kızımın çok şiddetli alerjisi var molly i bilmiyorum araştırmam lazım açıkçası

Sezgek

Molly de de ne yazık ki tavuk içeriği varmış yardımcı olmak isterdim :(

beyzathemoc1

Acana fiyatı ne kadardan veriyorsunuz

Anonymus985465

Bende olsaydı gönderirdim.
Virbac tıbbi mamaları oldukça iyi ve fiyatları daha uygun. Hills'in içeriği ve fiyatı ile lütfen kıyaslayın.
Masum yavrucaklara acil şifalar.

Merhaba
Bizim gittiğimiz klinikte virbac marka kedi maması var. İsterseniz ben konuşabilirim yarın. İstanbulda yaşıyorum. Şöyle de yapabilirsiniz. Eğer aradığınız mama klinikte varsa siz klinik ibanına para çıkartırsınız ben size kargolarım. patiseverbirhanim instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz.

Anonymus985465

Hills i/dnin karşılığı virbac 1 digestive support. 1,5 kg
246,00 ₺

Hills i/d almam gerekiyor şiddetli kabızlık ve sindirim sorunları da olduğu için.

Sezgek Sorun değil yardımcı olmak istemenize çok sevindim ama olmayınca olmuyor maalesef

Acana yı 330 tl den verebilirim

Virbac almayı da çok istedim ama satan bir klinik bulamadım bulsam bende virbac almak istiyorum.

Virbac ı Aydın ve çevresinde satan klinik hiç yok sanırım,kargoyla gönderebilecek bir klinik var mı bildiğiniz

Aysh

Molly mamanın fiyatı nedir 12 kg olarak ?