Aciiilll Lütfen Cevap Verin :(

Aytenn9

İki gündür kedim sağ ön patisine basamıyor röntgen çekildi bişey çıkmadı veteriner ilaç uygun görmedi küçük olduğu için iştahıda kesildi biraz ne yapmalıyım :(

2 CEVAP

Anonymus985465

Kedilerimde çok sık yaşıyorum. Birinde 3/4 gün devam edince veterinere götürdüm. Röntgende birşey görünmedi. Başka bir veteriner sinir sıkışması olabileceğini söyledi. 4/5 gün metacam ve mide koruyucu verdikten sonra zamanla tamamen düzeldi

Gimlihanim

İncitmiş olabilir. Benim kızıma da olmuştu. Röntgende bir şey çıkmamıştı. Ama biz ilaç kullanmıştık. Bir de hareketlerini kısıtladık. Hareketlerini kısıtlamanız oldukça önemli. Zamanla düzelmişti bizimki. Benim kızım 4 aylık falandı incittiğinde. İştahı da kesilmemişti o dönemde. Farklı bir durumsa sizinki bilemiyorum tabi. Her kedinin tepkisi de farklı olabiliyor. Umarım sadece ufak bir incinmedir. Çok geçmiş olsun. Dilerim en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur yavrunuz 🙏🏻😊