İştah Ve Kilo Kaybı

Kızımı daha cumartesi günü kısırlaştırdım nerdeyse 2 gün yemek yemedi bende dedim işte operasyondan falan ama kaç gün geçti hala doğru düzgün yemiyor önüne ne koyarsam koyayım koklayıp geri çekiliyor kuru mamasını da aç kalmamak için zorlada olsa az birşey yiyip geri çekiliyor. Çok kilo verdi ne yapmam lazım iştahına geri kavuşması için

4 CEVAP

Nhr54

İki gün önce bi arkadaşta konu açmıştı kedide enfeksiyon oluşmuş bence sizde vakit kaybetmeden veterinere götürün

D-O

Bence bir veterinere danisin, yemek yemedikce bagisikligi da dusebilir risk olusturur

Ozzey

Merhaba
Normalde ameliyat sonrasi az yiyorlar. Ama veterinere kontrole goturun. ameliyat sonrasi yemediginden de bagisikligi dusmus olabilir. Hekim gorse daha dogru olur. Ama tavuk haslayip sogutup suyunu siringayla agzinin yan tarafindan verin yavas yavas. Ne Sicak ne soguk ilik olsun. Biraz icince kendine gelir. Kendi icerse kaseye de koyabilirsiniz. Ya da en iyisi ameliyat sonrasi mamalar var. Onlardan alin ya da miamor tavuk corbasi var o da iyi. Bunlara hayir diyecegini sanmiyorum. Yemezse siringayla mecburen takviye yapin. Bulantisi oldugunda ya da ishal oldugunda genelde yemiyorlar yemek. Tuvaleti nasil. Kontrol edin veto da soracak tuvaletini.:)) gecmis olsun. Cabicak duzelir insallah

Yarın kontrole gidicek haylazlığından birşey kaybetmiş değil şuan bile oyun derdinde ağrısı yok ki evin içinde koşturarak topla oynuyor ben kızıyorum bırakıyor 5 dakika sonra geri başlıyor ameliyat yerindede sıkıntı yok gibi sürekli baticonla temizliyorum sadece yemesi sıkıntı önceden yaş mamaya bile saldırırdı şimdi işte önüme getirdin madem hadi yiyeyim bari modunda birazsda fazla nazlıyız tabi bakalım veto ne diyecek yarın tuvaletinde az yemesine rağmen sıkıntı yok