Golosi Hediye Yavru Kedi Mama.

Valefyo

Burayi 2 gundur aktif kullaniyorum ve herkes bana yardimci olmaya calisti. Ben bebegime yavru kedi mamalarini tek seferde aldim gec kisirlastirma yapacagim diye ama hormonlarina yenik dusup kacmaya calisinca beni terk etmeyi deneyince 8. Ayda ponponlarini aldirdim. Elimde hic acmadigim golosi (italyan markasi) yavru mama ve acilmis 1 adet yavru mama var. Acilmis olani sokakta bebislere verecegim ama 2 kg olan kapaliyi durumu bu aralar mama alamayacak pati sever varsa gondermek isterim mesaj atabilir. Istedigi kargo subesine gonderirim sadece kargo ucreti odeyip teslim alabilir. (Yurtici veya Aras) Veya sefakoy den teslim edebilirim pazartesi gunu.

4 CEVAP

bademthecatt

Çok güzel düşünmüşsünüz umarım ihtiyacı olan birine ulaşır :)

Valefyo

Tesekkur ederim. :)

Valefyo

Mamamiz bir bebebegimiz icin Ankara icin yola cikacak. Umarim saglikla buyur. Ayrica iyi dusunceleriniz icin hepinize tesekur ederim.

Warriorsans

Çok güzel düşünmüşsünüz umarım ihtiyacı olan birine gider 💖