Yavru Kedi Mama Yemeyi Azaltması Neden Olur

Sulemiss

Arkadaşlar 3 aylık kedim var ilk hills tavuklu mama ile besledim çokta iştahla yedi 1 ay boyunca daha sonra mama bitince yenisini sipariş ettim ama bunu sevmedi. Mama aynı mama 1 çay bardağı kadar yerken günde anca yarim çay bardağı tüketiyor. Az az yiyor şu içiyor sonra açılınca yine az az yiyor ve çiğnemeden yiyor. Hasta değil tuvaletini yapıyor. Neyden kaynaklı acaba mamadan mı sıkıldı. Bilemedim son tüketim tarihine 9 ay var daha böyle sorun daha önce yasayan oldu mu?

6 CEVAP

teo33

Kediniz diş çıkarıyor muhtemelen, bundan dolayı az yiyordur. Gayet tipik bir hadise, endişelenmenize lüzum yok. İsterseniz yaş mama takviyesi yapın bu zamanlarda, besin eksikliği olmaması için.

bademthecatt

Mamayı nereden aldınız orjinal olmayabilir hava almış veya bayatlamış olabilir

BiciriginAnnesi

Artık yeni mama ve yeni tadlar da mama da istiyor olabilir .

Mama da orjinal belki olmayabilir bayat da olabilir herşey olabilir yeni mama denemelisiniz kediler olsun diğer canlılar olsun bazen hep aynı mamayı yemekten sıkılıyor benim kız öyle sürekli yeni tad yenilikler istiyor

Sulemiss

Mamanın barkodunu okuttuğumda hills in resmi internet sayfası çıkıyordu. Bir önceki mamayla bi farkı yoktu aynıydı hemen hemen dişleri damağı açıyor olabilir mi cignememesindende ötürü

Sulemiss

Mama hava almamış delik yoktu fermuarli zaten bayat durmuyor

Sulemiss

Disleri çıktıktan sonra mı dişleri tamamen dökülüyor