Kısırlaştırma Ameliyatı Sonrası

Ecern

Arkadaşlar selam, dün kedim kısırlaştırma ameliyatı oldu. Dün bütün akşam yattı ve hiçbişey yemedi. Bugün çok az su içti ve hep ayakta bir köşede duruyor. O yatıp dinlemediği için ben de üzülüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bebişin şuan yatamaması normal mi onu rahat ettirmek için ne yapabilirim?

5 CEVAP

Ecern

Maalesef:( altta dikişleri

Sezgek

Yiyip içmemesi normal anestezi etkisi yarın da istemezse bir vete danışırsınız ayakta durması ilginç aksine yatmasını uyumasını beklerdim acaba uyku ile ameliyatı eşleştirdi ve uyursam yatarsam yine bana bir şey olur mu siye düşünüyor bilemedim ama anlatışınız sanki tetikte bekliyormuş gibi

Ecern

Bana sanki yatamıyor yatınca canı yanıyor gibi geldi. Poposunu hava kaldırıp ellerinin üzerine yatar gibi yapıyor bazen.

Sezgek

alttan açtılar kuzuyu yoksa yandan mı ağrısı olması da normal tabi anestezi etkisi geçtiği için artık biraz hissetmeye başlamıştın acıyı yavrucak

Sezgek

kıyamam o yüzden yatamıyordur minnak belki ona yumuşak bir yer ayarlayabilirsiniz mesela böyle battaniyeyi top yapıp yumuşak bir zemin yapabilirsiniz ya da elyaf kaz tüyü yastıklarınız varsa onlar da yumuşak oluyor onları getirebilirsiniz yatması için şu anlık aklıma gelenler bunlar :( geçmiş olsun