Köpekten Anlayanlar Bakabilir Mi

beyzathemoc1

Merhaba arkadaşlar bu köpeğin gözüne yapılabilecek bir müdahale var mı sanırım biri sokağa atmış veteriner harici bir imkan var mı sizce

7 CEVAP

Pikapru

Bana da genta verilmişti diye hatırlıyorum. Genta kortizonlu değil olsaydı ağır gelebilirdi belki ama vetrehberi diye bir site var soru cevap kısmında veterinerler cevap veriyor isterseniz oraya da bir sorun çok geçmiş olsun

Pikapru

Fotoğraftan tam anlayamadım korneanında saydamlaşma mı var bir yere çarpmış gibi mi yoksa gözde kapanma mı var ilki gibiyse benzerini yaşadım darbe almıştı bu kadar olmasa da saydamlaşmıştı ama damla kullanmıştık geçmişti bir müddet sonra

Pikapru

Bazı durumlar için en iyisi veteriner muayenesiyle anlaşılır veterinere götürün diyor sadece ama genel olarak yardım etmeyi, bilgilendirmeyi seven bir hoca çok kez yazmışlığım var. En baştan veterinere götürme imkanı yok diye dile getirin isterseniz

bademthecatt

Bazı damlaların hekime sorulmadan kullanılmaması gerektiğini biliyorum gözü daha kötü yapma ihtimali var bir sokak kedimde göz problemi vardı gözüne renkli bir damla damlatıp boyama yapıp ona göre damla vermişlerdi ama @pikapru dediği hesaba yazıp danış istersen

beyzathemoc1

Ben de buna benzer birini veterinere götürdüğümde gentagut önermişti veteriner ne oldu bilmiyoruz bana da arkadaşım attı benim yaşadığım yerde değil kullansam zarra verir mi :( arkadaşım veterinere götüremez çünkü aracı yok

beyzathemoc1

Instagramdan soruncd çoğu aşırı tepki veriyor soracağınıza getirin diye o yüzden sormak istemedim orası da öyle mi

beyzathemoc1

Çok sağolun