Mama Değiştirmek İstiyorum Bu Süreçte Neler Yapmalıyım

stellabennett

kedim Scottish Fold dişi ve birkaç gün sonra 7 aylık olacak ideal kilosunun altında ve Royal Canin kullanıyorum kilo alması için mamasını değiştirmek istiyorum hangi mamayı almamı ve mama değiştirme sürecinde neler yapmamı önerirsiniz yardım ederseniz çok sevinirim bu arada kısır değil kedim 8 aylık olunca kısırlaştıracağım

1 CEVAP

Firuzecik

Ben kısırlaştırma öncesi kilo alması için tavuk haşlayıp verdim, aralarda bıldırcın yumurtası verdim. Yavrulukta proplan yiyordu. Değiştirmedim. Ve bolca yaş mama verdim o ara güzel kilo almıştı.