A M A Z O N İndirim

Warriorsans

A m a z o n da mobil uygulamadan ilk alışverişe BAHAR40 koduyla 150 tl ye 40 tl indirim var n&d yaş mamaların bazıları 9 10 tl ye düşmüş yine ben aldım sokak hayvanlarına da yaş mama aldım aşırı uyguna geldi ihtiyacı olan baksın

3 CEVAP

PaladinLucie

N&D kitten yaş mama 9 tl düşmüştü en fazla 7 adet satın alabildim. Geyik etliden de 7 adet aldım ama stok dışı kaldı sanırım. Normalde 15 tl çok iyi fiyat.

bademthecatt

Herkesin görüp yararlanması için güncel tutmak istedim

Warriorsans

@paladin bende n&d kitten aldım kalanıyla da sokaktakilere bestpet yaş mama ve prochoice yaş mama aldım 400 gr normalde min 200 tl tutacak sepete 102 tl ödedim sepette ekstra indirim de uyguladı