2 Kedi 2 Ayrı Mama

ElifMina1

Yavru ve yetişkin kısır kedim var , birbirlerinin mamalarını yememeleri için nasıl davranmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

Jeffroshum

Birbirlerinin mamalarını nasıl yemeyecekleri hakkında bir fikrim yok ama benim naçizane fikrimce çok kilolu bir kediniz yoksa karaciğer böbreklerinde bir sorun yoksa kısır mama çok da matah bir şey değil ikisine de aynı mamayı verebilirsiniz BENCE. yinede veterinerinize danışabilirsiniz.

cat_expert

Aynı ev içerisinde 2 kedi ve 2 farklı mamayı ayırabilmeniz mümkün değildir. Ancak ölçülü besleme yapıp bir kediyi beslerken diğerini başka odada tutarak bu işi yapabilirsiniz, zorlayıcı olur ama kesin çözümdür.

fanajal

Araya duvar örüp sen bunu yiyeceksin sende bunu diyerek sorun çözülebilir...

Warriorsans

Öğünlü besleyebilirsiniz