Mama Öneriniz Var Mı?

ElifMina1

Kısır kedim ile yavru kedimin ortak kullanabileceği bir mama öneriniz var mı? Not: Pahalı olmasın

12 CEVAP

Palyaco

Myfood urinary mamasi hem kisir hem yavru kediniz yiyebilir suan indirimde yüzde 10 97 tl malt hediyeli hem uygun hem sağlıklı

ElifMina1

Çokça teşekkürler

ElifMina1

Çokça teşekkürler

ElifMina1

Somonlu Kısırlaştırılmış kedi maması var şimdi baktım , bundan mı bahsettiniz acaba

ElifMina1

Link atar mısınız

nmbaygol

Merhaba, yavru icin bir şey diyemeyecegim ama ben kısır kedilerime Purina One kullanıyorum. Gayet memnunuz.

Palyaco

Tavuklu olan daha uygun ona bakarsaniz

Palyaco

Yetişkin multi color urinary olan en uygunu

dilanbulent

Bonacibo, Prochoice, Molly

ElifMina1

Kısır için olan mamayı mı alayım bu markanın, yoksa yavru için olanı mı almalıyım? Her iki kedim aynı mamayı yiyecek çünkü

ElifMina1

Kısır için olan mamayı mı alayım bu markanın, yoksa yavru için olanı mı almalıyım? Her iki kedim aynı mamayı yiyecek çünkü

ElifMina1

Teşekkür ederim