Eskişehir Veteriner

oamac26

Merhaba günaydın. Eskişehir'de tavsiye ettiğiniz veterinerler var mıdır acaba?

2 CEVAP

Kalbim ve Nuh’un Gemisi. Nuh’un Gemisi biraz tuzludur ama çok deneyimliler. Kalbim de ayrıca çok deneyimli çok seviyorum kendilerini. Can dostu bir veteriner hekim Kerem Bey. Sokaktan bulduğumuz tüm kedilere yardım ettiler. Diş ameliyatını 3 sene önce 50 tlye yapmıştı. 3 annesiz kedimizle ne zaman başımız sıkışsa ilgilendiler ücret bile almadılar. Hakkını ödeyemem onların. Telefonla ararım dakikalarca anlatır başka şehirde olmama rağmen. Ne kadar övsem az kalır yani 😀

oamac26

Nuh'un gemisi bize çok yakın ama dediğiniz gibi çok pahalı. Kalbim'e bakacağım teşekkür ederim :)