Kedim Balkondaki Kuşları Avlıyor

Merhaba, balkonuma bir anne kuş yuva yapmıştı şimdi o yavrular gitti ama yine de başka kuşlar geliyor sürekli. Kedim balkonu çok seviyor geçenlerde bir kuşu avladı ağzından aldım zarar vermeden ama başka bir kuşu kurtaramadım öldürdü. Sürekli balkona çıkmak istiyor ama böyle de kuşlara zarar veriyor ne yapmalıyım?

3 CEVAP

cat_expert

Kedinin kuş avlaması gayet normal bir durumdur avlamıyorsa tepkisiz kalıyorsa ciddi bir sorun var demektir.

Önlem olarak kedi filesi şart hem dışarı doğru hareket yapmaması için hem de kuşların içeri girmemesi için fakat kuşlar için dar aralıklı bir file şart.

Firuzecik

Balkonunuza kedi koruma ağı taktırın. Hem kediniz için hem kuşlar için.

bloodyluxury

Merhabalar,

Kediler avcı hayvanlar olduklarından bu hareketler oldukça normal. Arkadaşların belirttiği gibi kedi filesi düşünebilirsiniz. Kediniz için de güvenli olacaktır.