Engelli Can

blue_hpood

arkadaşlar sağ bacağı ampute edildi. doktor, diğer ayağına basacağını söyledi fakat hâlâ sürükleyerek yürüyor. bilgisi olan var mı, çok endişeliyim, hiç mi yürüyemeyecek, lütfen yorumlarınızı paylaşın. engelli can bakan varsa özellikle bekliyorum..

4 CEVAP

Gimlihanim

Daha yeni ampute edildiyse zamanla alışıyorlar diye biliyorum. Bir süre sanki o bacağı varmış gibi davranıyormuş. Hatta uzun süre geçse bile o patisini refleks olarak kullanmaya çalışıyorlarmış. Emin olun adapte olacaktır. Sadece biraz zaman. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

blue_hpood

Gimlihanim çok teşekkürler

Venusselin

aynı değil ama benim bacağı ampute tavşanım vardı, sadece zıplayamıyordu bi farkı yoktu uyum sağlamıştı

Ozzey

Gncl