Yatagima İsedi

betulbakioglu

kedim yatagima isedi yorgani falan degisyirdim en altta o beyaz sey lastikli seyi de sildim guclu bi kolanyag sıktım baska ne yapabilirim

7 CEVAP

Nhr54

Burda okumuştum sanırım ısrarla aynı yere yapmaya devam ederse mamasını nereye işediyse orada yedirin yazıyordu yemek yedikleri bölgeye asla tuvaletlerini yapıyorlarmış.

fanajal

Parfum de sıkın iyice koku gitsin.

fanajal

Parfum de sıkın iyice koku gitsin.

TekirKediMia

Beyaz sirke de kullanabilirsiniz.

betulbakioglu

ne var ne yok hepsini attim makineye yenileri serdim

Ozzey

Sikeli suyla silin sildikce koku alta isler yine ds alir kokuyu insallah yine yapmaz. Normalde yapmazlar bir sorunu vardir ya da bir seye kizmistir takip edin.

martuyl

en iyi çözum sirke. çunku çişi kuruyunca alkalin tuzları bırakır ve bunu da en iyi asidik yapıya sahip sirke nötrelize eder. bi de hidrojen peroksit var, bu da zayıf asit grubunda ve eczaneden almabilirsin. bu sirke gibi kokmuyor hatta kokusuz.