Kaliteli Kısır Kedi Mama Önerisi

bozkir

Merhaba arkadaşlar
5 yaşında erkek kısır mavi rus kedi sahibiyim
Uzun süre applaws kullanıp toplatilma haberi ile acana ya geçmistim

Acana sonrası kusma rutin hale geldi her aromasini denedim ve vazgeçmek zorundayım kaliteli de olsa yaramıyor yapacak birşey yok

Hızlı bir araştırma ile hills science plan kısırlaştırılmış tavuklu aldım ancak içeriği cidden kötü gözüküyor sürekli devam etmek istemiyorum. İdeal balance serisi de yok ülkede malum

Domuz yağı veya katkısı olmayan acana kadar pahalı olmayan kaliteli KISIR kedi maması aramaktayim(tercihlerim konusunda yorum yapılmamasını rica ediyorum)

Sanabelle, bozita gibi öneriler gördüm, olabilir..
Exclusion da domuz fiks var, olmaz.

Siz bu veya başka ne önerirsiniz
RC, proplan onermeyin lütfen, çok kalitelisiz

Teşekkür ederim şimdiden

6 CEVAP

Gimlihanim

Natures variety, mera, nd ( şu ara pek sevilmiyor). Bir alt segment olarak sanabelle, bozita zaten yazmışsınız. Denenebilir diye düşünüyorum.

Sezgek

Ben alerji dolayısıyla brit care hypoallergice geçtim tavşanlısını kullanıyorum şu anlık bir sıkıntımız koy kedim severek yiyiyor burda çok kişide ishal yapıyor diye yorumlar okudum ama ben hiç bir sıkıntı yaşamadım dışkıda da kötü koku olmadı ben geçişi 1 aya yaydım

bozkir

Nature's Variety iyiymiş, ancak biraz pahalı gibi

Mera yi ilk defa duydum, güzel görünüyor

Brit care i küçükken denedik bizde de ishal yapti ama hızlı geçmeye çalışmıştım
Başka önerisi olan ve kalite sıralaması yapacak olan var mı

PaladinLucie

Britcare içeriği güzel ama Acana dokunduysa bununda dokunması muhtemel. İshal ve kusma şikayetleri oluyor Britcare'de.
Bozita yerinde olur.

bloodyluxury

Merhaba,

ND marka kısırlaştırılmış kedi mamalarını inceleyebilirsiniz.

Ozlemcakil

Bende acanayla rotasyonlu brit ordekli ve nutri feline veriyorum zaten alisinca sıkılıyor sipa donusumlu veeiyorum hem yan etkileri olacaksa onu onledigimi dusunuyorum