Kısırlaştırdıktan Sonra Kedim Kabuğunu Kaldırdı

5ezar

Erkek kedimi kısırlaştıralı 1 hafta oldu. Bugün kabuğunu kaldırdı. Veterineri aradığımızda "iyileşiyor, bir şey olmaz" cevabını aldık ama yine de rahat edemedim. Kısırlaştırdıktan sonra bize "herhangi bir şey yapmanıza gerek yok, yaşantısına devam edebilir" dediler. Boyunluk tarzı şeylerden bahsedenleri gördüm ama bize onları demediler. Bunu yaşayan veya bilen var mı ? Normal mi bu durum ?

4 CEVAP

Gimlihanim

1 hafta sonrasında kontrole gittiğimizde kızımın yarasının kabuğunu veterinerimiz kaldırmıştı. Doğal bir süreç. Sizin kediniz kendisi yapmış o kadar. Bence birçok kedi de kendisi yapıyordur. Bizimki çok fazla dokunmuyordu yarasına. Boyunluk veya korse kızıma da takılmadı estetik dikiş olduğundan. Yarasında herhangi bir sargı yoktu. Yalamasına da müsade edebilirsiniz demişti veterinerimiz sadece ısırıp, çekiştirmesin demişti. Bir sorun olduğunu sanmıyorum yani.

5ezar

Sizinki dişiymiş, erkek dişi fark eder mi ?

5ezar

Sizinki dişiymiş, erkek dişi fark eder mi ?

5ezar

Güncel