Kedilerde Bahar Sendromu Olur Mu

elifgiresun

Merhaba pati dostları 8 aylık kısır dişi bir tekircanım var . 3- 4 gündür havalar ısındıkça bizim kız camdan balkondan geri gelmez oldu ölmeyecek kadar mama yiyor mamayı oyunla veya avucundan yiyor. Gündüz genelde uykuda geçerdi ama 3 gündür gündüz uykusu yok . Camdan cama balkona koşturup duruyor yerlerde yuvarlanıyor çok oyuncu olmasına rağmen oyun oynamıyor . Acaba baharda kedisi böyle olan var mı.

6 CEVAP

Gimlihanim

Bizimki de aynı durumda. Mama yemiyor diye endişelenip soru açmıştım ben de bugün. Ama genel olarak böyleler şu aralar sanırım. Rahatladım biraz o yüzden 😅

aslihan_e

Aynen, bizimkiler de çıkmak istiyor sürekli bahar geldiği için.

D-O

Ben de 2 3 gundur kedim neden kuduruk modunda diye dusunuyordum :D
Sabah 5te agzinda topuyla kafama basarak ustumden geciyor, gunduz normalde uyudugu saatlerde kosturup duruyor… havalar isininca canlandilar galiba :D

Oscarino

Aynı soruyu ben de kendime sorup duruyordum bizim yaramazlar niye böyle camdan ayrılmıyorlar sabah 6da uyanıp koşuşturup duruyorlar diye , aydınlandım resmen☺️ Bizimkilerin bir de çenesi düştü sabahtan akşama kadar konuşuyorlar normalde hiç çıkmaz sesleri😍

Oscarino

Aynı soruyu ben de kendime sorup duruyordum bizim yaramazlar niye böyle camdan ayrılmıyorlar sabah 6da uyanıp koşuşturup duruyorlar diye , aydınlandım resmen☺️ Bizimkilerin bir de çenesi düştü sabahtan akşama kadar konuşuyorlar normalde hiç çıkmaz sesleri😍

elifgiresun

Allah'ım nasıl rahatladım . Bugün 4. Gün zorla oyunla mama yedirdim . Bahar bu minnoşlarıda çarpıyor demek ki. Bugün atlaya zıplaya helak oldu ama gündüz 2 saat uyudu en azından birde iştahı düzelse süzüldü hemen . Teşekkür ederim hepinize içime su serpildi.