Sokaktaki Köpekler

lilith0913

Sokakta köpek besliyorum kuzulu kuru kedi maması yiyorlar.Bunun yanında ödül maması mı alayım yaş mama mı alayım yoksa Kuru köpek maması mı alayım hangisi daha mantıklı

7 CEVAP

dilanbulent

Kuru mama ve yaş mama alın ilk önceliğiniz bunlar olsun. Ödül maması temel bir ihtiyaç değil sonuçta :)

Lokumcukk

Kuru mama alın daha uzun süre gider

Ozzey

Kuru mama alin daha fazla gelir daha uzun sure verebilirsiniz daha ucuz olur.

Ozzey

Islak mama doyurucu olmaz

lilith0913

Peki kuru mama mı alayım yaş mama mı ikisini birden alamıyorum şuanda

lilith0913

Birde son bir soru hangisi daha doyurucu acaba kuru mama mı yaş mama mı

lilith0913

Yaşama verirsem yaş mamaya alışıp kuru mamayı bırakma ihtimali var mı