Felicia Mama Gaz Sorunu

Oykubetul

Merhabalar kedimi bir ay önce sahiplendim ve geldiğinden beri Felicia somonlu kısır mama veriyorum çok gaz çıkarıyor ve inanılmaz kötü koku yapıyor. Daha sonra ailemde kedilerine aynı mamayı aldılar ve o kedimizde de dört yıldır olmayan bu sorunla karşılaştık. Almadan önce çok araştırdım baya kaliteli olduğu söyleniyordu. Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba

1 CEVAP

dilanbulent

Maalesef dünyanın en iyi denilen mamasını da alsanız problem çıkabiliyor. Hiçbir mamanın yüzde yüz garantisi olamaz. Aynı insanlardaki gibi, kedilere de her mama aynı etkiyi yaratmaz.

Bonacibo, Prochoice, Molly ve Felicia. Bu 4 mama aşağı yukarı neredeyse aynı içeriğe sahip mamalar. İçlerinden en ucuzu Bonacibo çünkü kendi fabrika satış mağazasından satıyor. En pahalısı ise Felicia, kurnazlık yapıp fazladan fiyata satıyorlar.

Yani bonacibo, prochoice veya molly deneyebilirsiniz. Bu mamaları zaman geçtikçe dönüşümlü kullanabilirsiniz. Ben şahsen 5-6 ayda 1 kere mama değişikliği yapıyorum içeriği benzer olan bu mamalarla.