Kedi Kumunu Kac Gunde Değiştirmeliyim Acaba?

cinpop

Kedimin kumunu kaç günde bir değiştirmeliyim?birde tuvalete nasil alıştırcam yetiskin kedi

3 CEVAP

Idrarini yaptigi yere hemen peceteyi surun kumunun bir kismina yerlestirin ogrenir.kumuda kirlendikce kirlenen kismi alin en gec haftada 1 kumu tamamen dokup tuvaleti temizleyip yeni kum koyun ama tuvaleti detrjanla temizlemeyin surekli kendi kokusu giderse psikolojisi bozulabilir ortaliga tuvaletini tepki olarak yapabilir.

bozkir

Kullandiginiz kuma göre değişir

KedimVar

Her gün temizleyin. 2 haftada 1 ya da haftada 1 bütün kumu değiştirin.