Kedim Bana Saldırıyor Ne Yapmalıyım

Arkadaşlar dışarıda bir kedi sevmiştim eve geldiğimde kedim sanırjm sevdiğim kedinin kokusunu aldı kıyafetlerimi vs değiştirmeme rağmen bana feci bir şekilde saldırmakta sizce ne yapmalıyım

4 CEVAP

Sezgek

Bizimki gibi kıskançlık kediniz biraz zamana verin ona ödül maması ya da yaş mama verebilirsiniz oynatın biraz onun size yaklaşmasını bekleyin siz zorlamayın sevmek için yatışacaktır mutlaka

fanajal

Direk duşa girip en az yarim bilemedin bir saat yıkanmalisin.Kedilerin koku alma duyusu çok gelişmiştir.Kyafetlerini de çamaşır makinesinde en uzun programda yikamalisin.

yagmurryamaan

Aynısını biz de yasadik maalesef anne kedi sevdigimde kedim cok fena saldirdi bacaklarim mahvoldu.Kediniz kizginliga girmis olabilir mi ?

yumak_bey

ben sevmiyorum korkumdan mama verip kaçıyorum, temizlik hastasıyım herhalde eskiden okb vardı da hâlâ var galiba kedi ve köpek sevemiyorum kendi kedime hastalık geçer diye. mama veriyorum o kadar :((